ikonica-montessori
ikonica-engleski
ikonica-italijanski

Programi rada

program

Jaslice nudi

Fizičko-senzorski razvoj

Bogaćenje dečjeg govora

Kultivisanje i razvoj emocija

Očuvanje spontanosti i iskrenosti

Očuvanje spontanosti i iskrenosti

Očuvanje spontanosti i iskrenosti

program

Srednji uzrast nudi

Razvoj govora

Matematički pojmovi

Fizičko, muzičko i likovno vaspitanje

Upoznavanje prirode i društva

Očuvanje spontanosti i iskrenosti

Očuvanje spontanosti i iskrenosti

program

Predškolski uzrast nudi

Negovanje kulture govora

Dečja književnost

Razvoj matematičkih pojmova

Upoznavanje društvene sredine

Očuvanje spontanosti i iskrenosti

Očuvanje spontanosti i iskrenosti

Najnovije vesti


Raspored aktivnosti


Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
Prijem dece
07:00 - 08:30

Doručak
08:30 - 09:30
Prijem dece
07:00 - 08:30

Doručak
08:30 - 09:30
Prijem dece
07:00 - 08:30

Doručak
08:30 - 09:30
Prijem dece
07:00 - 08:30

Doručak
08:30 - 09:30
Prijem dece
07:00 - 08:30

Doručak
08:30 - 09:30
Korektivna gimnastika
10:00 - 10:30

Engleski
10:30 - 11:00
Korektivna gimnastika
10:00 - 10:30

Engleski
10:30 - 11:00
Korektivna gimnastika
10:00 - 10:30

Engleski
10:30 - 11:00
Korektivna gimnastika
10:00 - 10:30

Engleski
10:30 - 11:00
Korektivna gimnastika
10:00 - 10:30

Engleski
10:30 - 11:00
Užina
11:00 - 11:15

Engleski / Dramska radionica
11:15 - 12:30

Ručak
12:30 - 13:15

Vreme za odmor / predškolski program
13:15 - 15:00
Užina
11:00 - 11:15

Engleski / Muzička radionica
11:15 - 12:30

Ručak
12:30 - 13:15

Vreme za odmor / predškolski program
13:15 - 15:00
Užina
11:00 - 11:15

Engleski / Likovna radionica
11:15 - 12:30

Ručak
12:30 - 13:15

Vreme za odmor / predškolski program
13:15 - 15:00
Užina
11:00 - 11:15

Engleski/Logop./ekol. radionica
11:15 - 12:30

Ručak
12:30 - 13:15

Vreme za odmor / predškolski program
13:15 - 15:00
Užina
11:00 - 11:15

Engleski / Ples / Šareni grad
11:15 - 12:30

Ručak
12:30 - 13:15

Vreme za odmor / predškolski program
13:15 - 15:00
Užina
15:00 - 15:15

Motorika / Priče
15:15 - 15:30
Užina
15:00 - 15:15

Slikarstvo
15:15 - 16:00
Užina
15:00 - 15:15

Italijanski
15:15 - 16:00
Užina
15:00 - 15:15

Slikarstvo
15:15 - 16:00
Užina
15:00 - 15:15

Italijanski
15:15 - 16:00

Ponedeljak

  • Prijem dece
    07:00 - 08:30
  • Doručak
    08:30 - 09:30
  • Korektivna gimnastika
    10:00 - 10:30
  • Engleski
    10:30 - 11:00
  • Užina
    11:00 - 11:15
  • Engleski / Dramska radionica
    11:15 - 12:30
  • Ručak
    12:30 - 13:15
  • Vreme za odmor / predškolski program
    13:15 - 15:00
  • Užina
    15:00 - 15:15
  • Motorika / Priče
    15:15 - 15:30

Utorak

  • Prijem dece
    07:00 - 08:30
  • Doručak
    08:30 - 09:30
  • Korektivna gimnastika
    10:00 - 10:30
  • Engleski
    10:30 - 11:00
  • Užina
    11:00 - 11:15
  • Engleski / Muzička radionica
    11:15 - 12:30
  • Ručak
    12:30 - 13:15
  • Vreme za odmor / predškolski program
    13:15 - 15:00
  • Užina
    15:00 - 15:15
  • Slikarstvo
    15:15 - 16:00

Sreda

  • Prijem dece
    07:00 - 08:30
  • Doručak
    08:30 - 09:30
  • Korektivna gimnastika
    10:00 - 10:30
  • Engleski
    10:30 - 11:00
  • Užina
    11:00 - 11:15
  • Engleski / Likovna radionica
    11:15 - 12:30
  • Ručak
    12:30 - 13:15
  • Vreme za odmor / predškolski program
    13:15 - 15:00
  • Užina
    15:00 - 15:15
  • Italijanski
    15:15 - 16:00

Četvrtak

  • Prijem dece
    07:00 - 08:30
  • Doručak
    08:30 - 09:30
  • Korektivna gimnastika
    10:00 - 10:30
  • Engleski
    10:30 - 11:00
  • Užina
    11:00 - 11:15
  • Engleski/Logop./ekol. radionica
    11:15 - 12:30
  • Ručak
    12:30 - 13:15
  • Vreme za odmor / predškolski program
    13:15 - 15:00
  • Užina
    15:00 - 15:15
  • Slikarstvo
    15:15 - 16:00

Petak

  • Prijem dece
    07:00 - 08:30
  • Doručak
    08:30 - 09:30
  • Korektivna gimnastika
    10:00 - 10:30
  • Engleski
    10:30 - 11:00
  • Užina
    11:00 - 11:15
  • Engleski / Ples / Šareni grad
    11:15 - 12:30
  • Ručak
    12:30 - 13:15
  • Vreme za odmor / predškolski program
    13:15 - 15:00
  • Užina
    15:00 - 15:15
  • Italijanski
    15:15 - 16:00
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
Prijem dece
07:00 - 08:30
Prijem dece
07:00 - 08:30
Prijem dece
07:00 - 08:30
Prijem dece
07:00 - 08:30
Prijem dece
07:00 - 08:30

Ponedeljak

  • Prijem dece
    07:00 - 08:30

Utorak

  • Prijem dece
    07:00 - 08:30

Sreda

  • Prijem dece
    07:00 - 08:30

Četvrtak

  • Prijem dece
    07:00 - 08:30

Petak

  • Prijem dece
    07:00 - 08:30
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
Doručak
08:30 - 09:30
Doručak
08:30 - 09:30
Doručak
08:30 - 09:30
Doručak
08:30 - 09:30
Doručak
08:30 - 09:30

Ponedeljak

  • Doručak
    08:30 - 09:30

Utorak

  • Doručak
    08:30 - 09:30

Sreda

  • Doručak
    08:30 - 09:30

Četvrtak

  • Doručak
    08:30 - 09:30

Petak

  • Doručak
    08:30 - 09:30
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
Engleski
10:30 - 11:00
Engleski
10:30 - 11:00
Engleski
10:30 - 11:00
Engleski
10:30 - 11:00
Engleski
10:30 - 11:00

Ponedeljak

  • Engleski
    10:30 - 11:00

Utorak

  • Engleski
    10:30 - 11:00

Sreda

  • Engleski
    10:30 - 11:00

Četvrtak

  • Engleski
    10:30 - 11:00

Petak

  • Engleski
    10:30 - 11:00
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
Korektivna gimnastika
10:00 - 10:30
Korektivna gimnastika
10:00 - 10:30
Korektivna gimnastika
10:00 - 10:30
Korektivna gimnastika
10:00 - 10:30
Korektivna gimnastika
10:00 - 10:30

Ponedeljak

  • Korektivna gimnastika
    10:00 - 10:30

Utorak

  • Korektivna gimnastika
    10:00 - 10:30

Sreda

  • Korektivna gimnastika
    10:00 - 10:30

Četvrtak

  • Korektivna gimnastika
    10:00 - 10:30

Petak

  • Korektivna gimnastika
    10:00 - 10:30
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
Užina
11:00 - 11:15
Užina
11:00 - 11:15
Užina
11:00 - 11:15
Užina
11:00 - 11:15
Užina
11:00 - 11:15
Užina
15:00 - 15:15
Užina
15:00 - 15:15
Užina
15:00 - 15:15
Užina
15:00 - 15:15
Užina
15:00 - 15:15

Ponedeljak

  • Užina
    11:00 - 11:15
  • Užina
    15:00 - 15:15

Utorak

  • Užina
    11:00 - 11:15
  • Užina
    15:00 - 15:15

Sreda

  • Užina
    11:00 - 11:15
  • Užina
    15:00 - 15:15

Četvrtak

  • Užina
    11:00 - 11:15
  • Užina
    15:00 - 15:15

Petak

  • Užina
    11:00 - 11:15
  • Užina
    15:00 - 15:15
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
Engleski / Dramska radionica
11:15 - 12:30

Ponedeljak

  • Engleski / Dramska radionica
    11:15 - 12:30
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
Engleski / Muzička radionica
11:15 - 12:30

Utorak

  • Engleski / Muzička radionica
    11:15 - 12:30
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
Engleski / Likovna radionica
11:15 - 12:30

Sreda

  • Engleski / Likovna radionica
    11:15 - 12:30
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
Engleski/Logop./ekol. radionica
11:15 - 12:30

Četvrtak

  • Engleski/Logop./ekol. radionica
    11:15 - 12:30
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
Engleski / Ples / Šareni grad
11:15 - 12:30

Petak

  • Engleski / Ples / Šareni grad
    11:15 - 12:30
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
Ručak
12:30 - 13:15
Ručak
12:30 - 13:15
Ručak
12:30 - 13:15
Ručak
12:30 - 13:15
Ručak
12:30 - 13:15

Ponedeljak

  • Ručak
    12:30 - 13:15

Utorak

  • Ručak
    12:30 - 13:15

Sreda

  • Ručak
    12:30 - 13:15

Četvrtak

  • Ručak
    12:30 - 13:15

Petak

  • Ručak
    12:30 - 13:15
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
Vreme za odmor / predškolski program
13:15 - 15:00
Vreme za odmor / predškolski program
13:15 - 15:00
Vreme za odmor / predškolski program
13:15 - 15:00
Vreme za odmor / predškolski program
13:15 - 15:00
Vreme za odmor / predškolski program
13:15 - 15:00

Ponedeljak

  • Vreme za odmor / predškolski program
    13:15 - 15:00

Utorak

  • Vreme za odmor / predškolski program
    13:15 - 15:00

Sreda

  • Vreme za odmor / predškolski program
    13:15 - 15:00

Četvrtak

  • Vreme za odmor / predškolski program
    13:15 - 15:00

Petak

  • Vreme za odmor / predškolski program
    13:15 - 15:00
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
Motorika / Priče
15:15 - 15:30

Ponedeljak

  • Motorika / Priče
    15:15 - 15:30
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
Slikarstvo
15:15 - 16:00
Slikarstvo
15:15 - 16:00

Utorak

  • Slikarstvo
    15:15 - 16:00

Četvrtak

  • Slikarstvo
    15:15 - 16:00
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak
Italijanski
15:15 - 16:00
Italijanski
15:15 - 16:00

Sreda

  • Italijanski
    15:15 - 16:00

Petak

  • Italijanski
    15:15 - 16:00

M&M tim


Ovo su naši dugogodišnji članovi tima, bez kojih ništa ne bi bilo moguće: vaspitačice, medicinske sestre, slikari, plesači, logopedi, lingvisti…

Naši partneri

Zadovoljstvo nam je da vam predstavimo partnere naše ustanove. Dugogodišnja saradnja i zalaganje garantuje da će edukativni proces i u budućnosti biti na vrhunskom nivou.

Higia Logos
logopedski centar

GoKinder
aplikacija

Đuro Salaj
centar za obrazovanje

Pišite nam

Ako imate bilo kakvih pitanja, molimo Vas kontaktirajte nas. Popunite obrazac, pošaljite poruku i mi ćemo Vam odgovoriti u najkraćem mogućem roku.

Vrtić M&M

Čedomilja Mitrovića 22 Medak/Braće Jerković

Beograd, R. Srbija

Broj telefona

+ 381 63 274636

Email

vrticmm@gmail.com

Vrtić M&M

Pančićeva BB – Dorćol

Beograd, R. Srbija

Broj telefona

+ 381 63 274636

Email

vrticmm@gmail.com

Vrtić M&M

Nehruova 51 – Novi Beograd

Beograd, R. Srbija

Broj telefona

+ 381 63 274636

Email

vrticmm@gmail.com